iran canada چهارشنبه 11 اسفند 1395 11:29 ق.ظ نظرات ()

ویزای اقامت کانادا بر دونوع وجود دارد :

۱-اقامت موقت : VISA اقامت جهت اقامت موقت که بیش از مدت سه ماه می باشد و سپس بازگشت فرد به کشور مبدا (ایران ) به عنوان مثال میتوان دانشجویان و یا کارآموزان را از این دسته دانست .

۲-اقامت دائم : ویزای اقامت به جهت اقامت دائم (سکونت قطعی) .

دارنده های ویزای اقامت بعد از ورود به کشور مقصد باید به اداره مهاجرت و تابعیت OFII و یا به بخش ذیصلاح برای ارائه و صدور کارت اقامت درخواست نمایند .

شرکت ایران کانادا

کاربران میتوانند با توجه به موارد زیر جهت اخذ ویزای کانادا به منظور ویزای دائم درخواست نمایید :

مهارت کارآفرینی :

مهارت کارآفرینی یکی از دسته هایی می باشد مناسب برای افرادی می باشد که دارای سابقه کار و فعالیت اقتصادی بوده و توانایی راه انداری تجارت کامل را داشته باشند و یا بخشی از سهم آن را در کانادا خریداری کرده و یا از نو کار را تاسیس نماید و بتواند بع مدت مشخص بخش راه اندازی شده را مدیریت نماید .

مهارت های تخصصی و حرفه ای :

این بخش بر اساس توانایی های شخصی فرد و سابقه تخصصی و حرفه ای با توجه به مدرک تحصیلی و به میزان مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسه صورت میگرد .

مهارت خوداشتغالی :

بخش خود اشتغالی یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا می باشد . به عنوان مثال میتوان روش مهارت خود اشتغالی را برای هنرمندان ، بازیگران ، ورزشکاران ، کشاورزان و …. نام برد . لازم به ذکر است دانستن مهارت زبان انگلیسی و فرانسه و یا سرمایه و دارایی در این بخش لازم نیست .

سرمایه گذاری :

شما میتوانید با استفاده از سرمایه گذاری فدرال از روش های کارآفرینی کبک و یا تجارت در استان های خاص اقدام نمایید . روش سرمایه گذاری فدرال توسط دولت کانادا ضمانت شده است و تضمین دولت بعد از پنج سال هزینه سرمایه گذاری شما به صورت کامل بدون سود بازپرداخت میکند .

خانوادگی :

شهروندان کانادا که دارای اقامت دائم در کشور کانادا هستند میتوانند به صورت قانونی برای اعضای خانواده خود درخواست اقامت دائم بنمایند ، در این بخش شرط دانستن زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد .


کاربران میتوانند با توجه به موارد زیر جهت اخذ ویزای کانادا به منظور ویزای موقت درخواست نمایید :

کشور کانادا به شما به عنوان یک توریست ، دانشجو و یا کارمند موقت در این کشور خوش آمدگویی میگوید . و در هر سال بیش ۵ میلیون نفر از کانادا به عنوان توریست به این کشور سفر میکنند .

اگر شما قصد اقامت در کشور کانادا را دارید به ویزای موقت Temporary Residency Visa نیاز دارید .

ویزای اقامتی موقت بر دونوع می باشد :

ویزای Singel  :

با استفاده از این ویزا میتوانید یکبار وارد کانادا شوید .

ویزای Multiple :

با استفاده از این ویزا میتوانید به صورت متعدد وارد کشور کانادا شوید و حداکثر به مدت ۵ سال اعتبار دارد .

برای پرسش سوالات خود میتوانید با کارشناسان شرکت ایران کانادا به شماره تماس :   ۸۸۵۰۱۴۱۱-۰۲۱ | ۸۸۵۰۱۴۱۲-۰۲۱ | ۸۸۵۳۱۶۲۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .